شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی پردیس سازان ایرانیان (باجیکا)

 

 

شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی پردیس سازان ایرانیان توانا با نام تجاری باجیکا و با تلاش خستگی ناپذیر و پشتکار اعضای موسس آن، پس از گذشت بیش از ده سال فعالیت در بازار صنایع غذایی و تبدیلی و با اتکا به تجربیات غنی ‏گذشته خود، در کنار نصب ماشین‌آلات پیشرفته روز و احداث آزمایشگاه‌های مجهز و به‌کارگیری افراد متخصص با هدف ارتباط بین سنت گذشته و صنعت حال؛ پس از اخذ مجوز های لازم از وزارت صنایع و معادن، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان غذا و دارو، ‏کارخانه خود را در شیراز راه‌اندازی نماید.

 شرکت پردیس سازان ایرانیان تحت عنوان برند باجیکا، با تهیه و تامین مرغوب‌ترین مواد اولیه و با عنایت به توجه ‏خاص مدیریت این مجموعه به لطف کیفیت بالای تولیدات، توانست در مدت زمان کوتاهی جای خود را در ‏بازار باز نماید که این مهم شرکت صنایع غذایی و اشامیدنی باجیکا را قادر ساخت تا محصولات متنوعی را از جمله عرقیات و محصولات پایه گیاهی بدون هیچ گونه مواد افزودنی یا نگه دارنده به ‏بازار معرفی نماید . همچنین با توجه به نیازهای روز جامعه بصورت ویژه ای محصولات سلامت محور باجیکا در محدوده سبز صنایع غذایی قرار داشته که مصرف این گونه محصولات را برای تمامی اقشار جامعه امکان پذیر و مفید می سازد.

شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی باجیکا در راستای سیاست مشتری مداری و همگام با پیشرفت جهانی تکنولوژی بسته بندی، اقدام به طراحی بسته بندی لوکس و زیبا نموده است و با تلاش و پیگیری بسیار در حال ارایه محصولاتی در سطح جهانی برای سلامت سبد خانواده می باشد.

باجیکا ریشه مازندرانی دارد و به معنای کفشدوزک می باشد. کفشدوزک در فرهنگ ایران باستان سنبل خوش شانسی شناخته شده است و نیز آنها نماد چیره گشتن زندگی بر مرگ اند.

 

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس کارخانه و دفتر فروش :

کیلومتـر22 اتـوبـان شیـراز- اصفهـان ، شهـرک صنـعتی آب باریک نبش خیابان مینا 

 کدپستی :  86363 - 73419   تلفن : 32602182-071

موبایل : 200 45 44 0917

ایمیل : info@bajika.org    تلفکس : 32602183-071

در یک نگاه

به لحاظ توجه خاص بنیانگذار شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی پردیس سازان ایرانیان توانا با نام تجاری باجیکا به ارتقا کیفیت محصولات و تنوع بسته بندی و تبلیغات مستمر، با رسیدن به جایگاهی فراتر از ایران، به عنوان برندی بین المللی و مشهور معرفی شده است، به نحوی که در حال حاضر محصولات شرکت صنایع غذایی و اشامیدنی باجیکا برای اکثر کشورها بخصوص کشورهای حوزه خلیج فارس کاملاً آشنا و شناخته شده است.این گروه با داشتن اعضای متخصص در زمینه فارماکوگنوزی و شیمی دارویی و کارشناسان ارشد شیمی کاربردی و شیمی آلی و همچنین امکانات عصاره‌ گیری ، اسانس ‌گیری ، جداسازی ، شناسایی و فرمولاسیون داروها ،‌ در زمینه آنالیز ،‌ جداسازی و تشخیص ترکیبات طبیعی و فرمولاسیون فرآورده‌ها به منظور خدمت رسانی به صنایع دارویی و دانشجویان ارشد و دکتری فعالیت می‌نماید.