نوشیدنی های مفید عید


: 1509

خوردن خوراکی ها و غذاهای مختلف و به طور کلی پرخوری باعث شکم درد و نفخ شکم می شود که اکثریت مردم در تعطیلات با آن مواجه می شوند.

عرق بید مشک: افرادی که افسردگی دارند می توانند از عرق بید مشک استفاده کنند، عرق بیدمشک نشاط آور است و شادابی شما را افزایش می دهد.

– عرق رازیانه: از این عرق برای درمان نفخ استفاده می شود، اما به دلیل تداخل در هورمون های مردان استفاده از این عرق برای مردان توصیه نمی شود.

– عرق دارچین: افرادی که مشکلات کبدی دارند می توانند برای رفع دردهای کبد از عرق دارچین استفاده کنند که در کنار این فایده در تاثیر کاهش نفخ شکم موثر است.

– عرق بهارنارنج: این عرق مانند بیدمشک برای افراد افسرده بسیار مفید و نشاط آور است و افرادی که از افسردگی رنج می برند می توانند از این عرق استفاده کنند.

– عرق کاهو: عرق کاهو خواب آور است و طبع سرد دارد و برای افرادی که ناراحتی تنفسی خلط سینه و سینوزیت دارند گزینه بسیار مناسبی است.

– عرق زنجبیل: یکی از مشکلاتی که عده زیادی در سفر با آن مواجه هستند تهوع است، این عرق بهترین گیاه برای درمان این مشکل است، هم چنین در سفر می توانید از قرص های زنجبیل هم استفاده کنید.

نکته: قبل از خرید عرقیات توجه کنید حتما نوع مرغوب آن را خریداری کرده و به تاریخ انقضای آنها دقت کنید زیرا اگر مدت زیادی از ساخت آنها گذشته باشد اثر چندانی را ایجاد نمی کند.

آدرس ارتباطی ما

آدرس کارخانه و دفتر فروش :

کیلومتـر22 اتـوبـان شیـراز- اصفهـان ، شهـرک صنـعتی آب باریک نبش خیابان مینا 

 کدپستی :  86363 - 73419   تلفن : 32602182-071

موبایل : 200 45 44 0917

ایمیل : info@bajika.org    تلفکس : 32602183-071

در یک نگاه

به لحاظ توجه خاص بنیانگذار شرکت صنایع غذایی و آشامیدنی پردیس سازان ایرانیان توانا با نام تجاری باجیکا به ارتقا کیفیت محصولات و تنوع بسته بندی و تبلیغات مستمر، با رسیدن به جایگاهی فراتر از ایران، به عنوان برندی بین المللی و مشهور معرفی شده است، به نحوی که در حال حاضر محصولات شرکت صنایع غذایی و اشامیدنی باجیکا برای اکثر کشورها بخصوص کشورهای حوزه خلیج فارس کاملاً آشنا و شناخته شده است.این گروه با داشتن اعضای متخصص در زمینه فارماکوگنوزی و شیمی دارویی و کارشناسان ارشد شیمی کاربردی و شیمی آلی و همچنین امکانات عصاره‌ گیری ، اسانس ‌گیری ، جداسازی ، شناسایی و فرمولاسیون داروها ،‌ در زمینه آنالیز ،‌ جداسازی و تشخیص ترکیبات طبیعی و فرمولاسیون فرآورده‌ها به منظور خدمت رسانی به صنایع دارویی و دانشجویان ارشد و دکتری فعالیت می‌نماید.